piątek, 11 stycznia 2013

Trudy sądzenia"Znacznie łatwiej ocenić gościa z siekierą stojącego nad zakrwawionym ciałem czy głupka w kominiarce kradnącego pięć stów z kantoru niż gogusia w garniturze, który pięćset osób pozbawił oszczędności życia, robiąc przekręt na kilkaset milionów. Zgadnij, kto dostanie wyższy wyrok? Jeśli ten ostatni w ogóle jakiś dostanie. Po kilku latach przekupi dziennikarzy i będzie twierdził, że to była drobna sprawa i że nie powinna przeszkadzać w rozwoju jego kariery."

Mariusz Zielke Wyrok 

z dedykacją ode mnie dla tych wszystkich, którzy twierdzą, że Polska jest państwem prawa, dla Sędziów i wszystkich, którzy do tego przykładają rękę, a przede wszystkim dla zakonników, którzy brali datki od szefa Amber Gold i nie zamierzali ich oddać z własnej woli aż do momentu, gdy zmusiła ich do tego sytuacja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)