Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

sobota, 26 stycznia 2013

Oni są nieużyteczni
"Homoseksualiści są nieużyteczni, nie wykonują funkcji prokreacyjnej

Krystyna Pawłowicz PiS (za gazeta.pl)  – A księża, zakonnicy i zakonnice?

Nie wspomnę już o tym, że uzależnianie praw od użyteczności człowieka pachnie mi komunizmem i faszyzmem. Wtedy też uważano, że ludzie nieużyteczni pewnych praw przysługujących pozostałym mieć nie muszą. Jeśli ktoś czuje się upoważniony do podejmowania decyzji o tym, komu jakieś prawa dać, a komu nie, ze względu na użyteczność, jeśli czuje się władny do orzekania o użyteczności innych, to chyba sam musi być... Nadczłowiekiem?

8 komentarzy:

 1. Totalnie się zagalopowała w swej niechęci. Miast merytorycznie podważać ewentualne ustalenia bredzi zapominając, że ludzie homoseksualni to też dzieci Bożę, a kto jest i bedzie go bliżej nie wiadomo.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słuchałam jej wystąpienie, mówiła tak szybko i z taką nienawiścią w głosie, że miałam wrażenie, że zaraz się zapowietrzy. Tutaj nawet nie chodzi o homoseksualistów, ale Pawłowicz określiła w ogóle związki partnerskie jako 'jałowe'. Niestety, ale wiele osób w Polsce nie dostrzegło nadal, że świat się zmienia i dziś nie wszyscy chcą mieć ślub kościelny czy w ogóle jakikolwiek ślub, a dzieci mimo to posiadają, jak i odwrotnie są małżeństwa bezdzietne z wyboru.

  OdpowiedzUsuń
 3. Smutno mi. Czytam takie rzeczy i nie wierzę. Że tak można. Że są tak ograniczeni ludzie. Cóż, ja też jestem bezużyteczna, bo choć żyję w przykładnym związku małżeńskim, to jednak bezdzietnym. I znam wiele takich samych małżeństw. Nie wiem, chyba trzeba w ramach pokory jakieś publiczne seppuku odstawić, co by zadośćuczynić naszą bezużyteczność...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, ze w końcu tak zagalopują się w swoim zacietrzewieniu, że zostaną strąceni z piedestału.
  Naprawdę. Newsy w moim rss, w fonie wyglądają tak:
  - wybuch "gdzieśtam*"
  - Francuzi walczą "gdzieśtam*"
  - Korea "nuklearcośtam*"
  - "homoseksualiści nieużyteczni"
  - konina z Polski w zatrutych hamburgerach w Irlandii
  - odrzucenie ustawy o związkach partnerskich w Polsce, jako przedłużenie antykolorowej polityki Rosji
  - noworodek podrzucony w Szczecinie.
  - nagrody dla pracowników resortów

  Wstyd być w tym kraju. Świat się wali. Konflikty narastają. Unia zipa ledwie. Ale nie, oni będą kretynić na oficjalnym koncie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej dobrze, że jej nie wykonują skoro na świecie tyle głodnych ludzi chodzi - po co ich więcej tworzyć?
  Ach ludzie mają naprawdę zacofaną sieczkę w głowie... żeby się tak pisowa pani zastanowiła co mówi...

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani posłanka też jest nieużyteczna - stanu wolnego i bezdzietna. Może tak na odstrzał od razu ?:)
  Pamiętam wypowiedź tej pani o tym, że kobiety zabijają swoje dzieci ponieważ pracują i bywają poza domem i to je demoralizuje....

  OdpowiedzUsuń
 7. Szalenie spodobało mi się jak pani "profesor" wymawiała słowo "płci". Fonetycznie brzmiało to ""pci" :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A wydawałoby się, że takie zapędy to tylko w czasach modernizmu, prawda? Zaznaczona idea postępu, wiara w możliwość doskonalenia społeczeństwa za pomocą różnych środków... Posłanka Pawłowicz burzy mi trochę koncepcję płynnej nowoczesności... :( (Żeby nie było: to nie jest do końca na poważnie).

  OdpowiedzUsuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)