Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

sobota, 3 sierpnia 2013

Polacy nie gęsiMiędzynarodowa wycieczka podziwia wodospad Niagara:
- My God, it is wonderful!
- God, das ist wunderbar!
- Господин, это прекрасное! 
- Kur**, ja pier***!

6 komentarzy:

 1. Nie znoszę tego kawału, szczerze. Taka konserwa jestem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba wiem dlaczego ;)
   Prawda - klną chyba w każdym narodzie. Ale może nie tak nagminnie, wszędzie i zawsze, czy potrzeba, czy nie. I może nie wszędzie negują rzeczywistość. To ostatnie to nie do Ciebie, tylko do języka filmów i filmowych tłumaczeń.

   Usuń
 2. Ja to rozumiem, że ludzie klną, ale postępująca tolerancja wobec rynsztokowego języka nie służy niczemu dobremu - znieczulamy się na chamstwo, a ono może się bardziej panoszyć (jakby go mało było).
  Zawsze mnie zastanawia jak ocenić czy słynne f* word jest równie wulgarne, jak nasz odpowiednik, albo takie 'bitch' - dla mnie to grube wyzwisko, w żadnym razie nie jest żartobliwe. Czasami tłumaczenia filmów są wygładzone, a czasami przegięte w druga stronę, dlaczego - nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. A to Polska właśnie...

  OdpowiedzUsuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)