Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

środa, 14 sierpnia 2013

O życzeniach
Gdyby życzenia były jak ryby, wszyscy stawialiby sieci.Frank Herbert Diuna (Diune)


4 komentarze:

 1. A gdyby komuś trafiła się zdechła ryba... no to byłby problem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała książka. Czytałem dość dawno temu i chyba wrócę do całego cyklu, by zapoznać się z nim raz jeszcze - tyle wątków uleciało z pamięci, na tyle przedstawionych spraw spojrzałoby się teraz pewnie inaczej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna z moich ulubionych. Czytałem wiele razy i pewnie jeszcze kilka razy przeczytam. Resztę cyklu oceniam zdecydowanie słabiej. Mam nadzieję, że Diuna była natchniona, a reszta coraz słabsza z każdą kolejną odsłoną...

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)