Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

sobota, 20 czerwca 2020

co jeszcze ukrywają Chińczycy?


Kilka lat temu odwiedziłem Pekin i Szanghaj oraz spotkałem się z pracowikami Chińskiej Akademii Nauk, którzy pokazali mi dość przerażający program swojego Instytutu Biogenetyki. Powiedzieli: „Naszym celem jest troska o fizyczną i psychiczną pomyślność Chińczyków”. Oznacza to, że chcą jakoś kontrolować także psychiczne cechy ludzkie. Tu dawna religia nie działa. Nie można też zastosować naszej tradycyjnej wiedzy. Podważone zostały bowiem podstawowe współrzędne.


Slavoj Žižek Żądanie niemożliwego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)