wtorek, 23 grudnia 2014

O poprawianiu
„Pewne rzeczy lepiej zostawić tak, jak są, nawet jeśli nie wydają się idealne.”


Berek Marcin Szczygielski

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Od razu mi się skojarzył z Lekcją Masakady :) Prawda trywialna, oczywista, ale nad Wisłą jakoś wciąż obca. Wciąż bardziej obca :)

   Usuń
 2. Ale wszyscy chcemy lepiej, mądrzej, inaczej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko czemu do poprawiania tego, co działa, jest tylu chętnych, podczas gdy do naprawy tego, co szwankuje, chętnych nie ma? ;)

   Usuń
 3. I oczywiście samych sukcesów i udanego sylwestra:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I z wzajemnością - Zdrowych, Pogodnych i Zdrowych oraz wspaniałego Nowego Roku 2015 :)

   Usuń
 4. A ja ciągle poprawiam pracę. Kasuję, przesuwam, dopisuję, ale jeszcze trochę i się uwolnię. Ale szybko minęło, aż nie do uwierzenia.... Mam nadzieję, ze do zobaczenia już niedługo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymamy kciuki za końcowy sukces :)

   Usuń
  2. Wielkie dzięki za wsparcie :) Jak zawsze bezcenne. Na razie nie ma potrzeby, by trzymać kciuki, bo to jeszcze prawie 2 miesiące. W połowie lipca się przydadzą ;) Fajnie, że jesteście :)) Pozdrawiam ciepło :)

   Usuń
  3. Na razie trzymamy kciuki za to poprawianie :)

   Usuń
  4. Jesteście niezawodni :) Mam nadzieję, że te zmiany wyjdą mi na zdrowie, choć podobno nigdy nie jest tak, żeby lepiej być nie mogło :) Coraz bliżej do wakacji, mam nadzieję, że do wspólnego spotkania też. W lipcu?Uściski i pozdrowionka dla całej Rodzinki :)

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)