środa, 24 grudnia 2014

Najlepszego!
Zgodnie z tradycją, ale i z potrzeby serca, pragniemy złożyć wszystkim najserdeczniejsze Życzenia Świąteczne! Mamy nadzieję, że okres Świąt upłynie wam w spokoju oraz radości. Wypoczywajcie, leniuchujcie, trafiajcie na lektury, które szczerze przypadną wam do gustu i zbierajcie siły na nadciągający Nowy Rok - oby nie zabrakło wam energii i pogody ducha, niezbędnych do mierzenia się z niekiedy twardą, czasem mało przyjazną rzeczywistością. Życzymy wam sukcesów, nawet niewielkich, ale które was będą napawać dumą, zdrowia, bo jest ono podstawą wszystkich planów oraz szczęścia, niezbędnego do realizacji waszych zamierzeń.

Pozdrawiamy serdecznie,
Ambrose i Andrew Vysotsky

6 komentarzy:

 1. Wam Także spokojnych i pogodnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I ode mnie dla Was - najlepsze życzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Już niewiele zostało - ale życzę zaczytanych i spokojnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się dołączam noworocznie do życzeń :)

  Włożyłam dziś do torebki kalendarz na nowy rok, pusty zupełnie i mnie naszła refleksja, że te wszystkie dni są zupełną niewiadomą, pusty kawałek życia, który mam nadzieję uda mi się w całości przeżyć. Aż się przestraszyłam...

  OdpowiedzUsuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)