środa, 17 grudnia 2014

Najlepsi na świeciePolscy informatycy najlepsi na świecie! Kto nie słyszał podobnego hasła? Za informatyka można podstawić dowolną inną profesję. Lekarze, nauczyciele, itd.

Może oni są najlepsi na świecie. Czyli ci, co w świat wyjechali albo muszą wyrobić sobie nazwiska zanim się wyeksportują. Bo ci, co są na miejscu... Takie litościwe niedomówienie. Nie chce mi się już nawet o tym pisać; o tej propagandzie wylewającej się ze środków masowego przekazu, ale niestety jestem zmuszony, gdyż

od dawna używałem skrzynki mailowej vysotsky@gazeta.pl. Zwykle logowałem się przynajmniej raz dziennie. Dziś jednak przywitał mnie komunikat:

Możliwość zalogowania się została zablokowana. Powód: Powód: brak logowania przez 180 dni.. Wniosek o zniesienie blokady prosimy kierować na adres: abuse@gazeta.pl. Żenada!

W związku z powyższym od dziś proszę o korzystanie tylko z adresu

vysotsky.andrew at gmail.com

Wasz Andrew

5 komentarzy:

 1. Eh... widzę i Ciebie dopadli :( ja niedawno zostałam powiadomiona o zablokowaniu konta, jakobym tworzyła SPAM. A ja tylko wysyłałam zdjęcia mojej znajomej...
  Łączę się z Tobą w bólu i frustracji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najciekawsze, że oni nawet nie mają własnej poczty, a podłączyli się do gmaila chyba. Oczywiście na list w sprawie odblokowania konta nawet nie odpowiedzieli. Ale się nie frustruję. Na szczęście jest gmail, więc to koniec mojej z nimi znajomości.

   Usuń
 2. Dzisiaj poczta już działa, ale oczywiście ani słowa przeprosin, odpowiedzi na list, etc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gwoli sprawiedliwości i dziennikarskiej rzetelności informuję, że wczoraj dostałem od Agory tryumfalny e-mail informujący, że konto znów działa. I działało. Przez chwilę :) Potem przestało działać, tylko inaczej :) Teraz można się zalogować, ale przechodzi się do zapętlonej procedury potwierdzania danych, z której nie można się wydostać. Informatykom Agory gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skrzynka dziś już działa, ale listy proszę słać na ten adres: vysotsky.andrew małpa gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)