Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

środa, 30 kwietnia 2014

Dla zakochanych
Poznając nową osobę, nie dzielisz z nią przeszłości, natomiast wspólna przyszłość pozostaje na razie znikoma. Jedyne więc co wam zostaje, to teraźniejszość, co do której masz nadzieję, że okaże się dobrym miejscem. W takiej chwili szaleją w tobie nerwy, emocje i hormony. W miarę upływu czasu początkowa pasja słabnie; a przeszłość i przyszłość znów się wyłaniają. Dzieje się tak nie dlatego, że ty lub twój partner się zmieniliście. Wynika to z faktu, że dorobiliście się wspólnej przeszłości oraz przyszłości, które wymuszają przyjęcie nowych postaw w stosunku do czasu.

11 komentarzy:

 1. Piękny cytat :) Życzę jak najwięcej tych pozytywnych emocji i hormonów szczęścia, miłości, takiej przez duże M, uśmiechu, wymarzonej wspólnej przyszłości, no i zdrówka. Pozdrowionka również dla małżonki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, może z tego powodu całkiem wielu ludzi przynajmniej początkowo nie przepada za starymi znajomymi swojej drugiej połowy - posiadają oni wspólny wycinek przeszłości, zatem mają za sobą wiele razem przeżytych wydarzeń, sytuacji, które ukształtowały osobowość danej osoby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niewątpliwie jest to jeden z ważnych elementów takiej sytuacji. Prawdziwe pole minowe :)

   Usuń
 3. To całkiem trafna uwaga, podoba mi się ten cytat:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiedziałam, ze to nie był przypadkowy wpis. Jednak człowiek uczy się przez całe życie :) Udanego "miedzianego" zwanego "wełnianym", a przede wszystkim pięknego, szczęśliwego weekendu :) Pozdrawiamy Was serdecznie (za)Kochani :)) Dużo słoneczka i uśmiechu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)) Dzięki wielkie za życzenia i pamięć :)

   Usuń
  2. Drobiazg ;) Są ludzie, o których się nie zapomina Wszystkiego co najlepsze nie tylko na ten weekend :) Wolałam już dzisiaj, bo dla mnie weekend też będzie pełen wrażeń. Nie zapomniałabym o Was, ale nie wiem czy będę miała czas (i dostęp do bloga) w weekend. Pewnie najwcześniej w poniedziałek. Pozdrowionka :))

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)