wtorek, 24 grudnia 2013

Święta, Święta

Wszystkim, którzy w tym roku byli dobrzy, życzę Wesołych, Zdrowych, Rodzinnych Świąti miejmy nadzieję, że do tych, którzy źle czynili, Mikołaj też trafi


12 komentarzy:

 1. Zdrowych, wesołych, spokojnych, beztroskich, ciepłych, rodzinnych, wymarzonych i niezapomnianych Świąt i obowiązkowo bogatego Mikołaja z dużym brzuszkiem i długą brodą ;) życzymy Wam wszystkim :)
  I oby ten rok 2014 był lepszy od mijającego. Pozdrawiamy serdecznie i obiecujemy pomyśleć o Was przy Wigilii.
  PS Kociaczek przepiękny :) Myśli: "Zjadłbym tego karpika, ale mi się nie chce ruszyć, bo pod choinką jest tak przytulnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha, dzięki i wzajemnie rzecz jasna! Obrazek nr 2 po prostu genialny - mam nadzieję, że nigdy aż tak nie podpadnę Mikołajowi :)

  OdpowiedzUsuń

 3. Wesołych Świąt, Andrew :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, to czeka mnie opcja druga :) Ale kotek uroczy, mam 4 takie ;) Wesołych, Andrew!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się poświątecznie dołączam do życzeń :-)
  Życzę sobie takiego kota, kominka nie mam, to mogę być niegrzeczna bez obaw...

  A na marginesie - dla miłośników Zimbardo - PWN w 50 super przecenionych pozycji ma aż trzy książki PZ: Efekt Lucyfera, Siłę czasu i Paradoks czasu. Może się komuś przyda informacja, Andrew tak zachwala :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info i życzenia :) Zimbardo to jedne z niewielu książek, które naprawdę warto mieć w domu :)

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)