Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

poniedziałek, 24 czerwca 2019

Neal Shusterman i Kosiarze


Neal Shusterman

Kosiarze

tytuł oryginału: Scythe
tłumaczenie: Katarzyna Agnieszka Dyrek
cykl: Żniwa śmierci (tom 1)
wydawnictwo: Filia 2017liczba stron: 540


wersja audio:
czyta: Marcin Popczyński
wydawca: Storyside 2018

W związku z przesiadką z LubimyCzytac.pl na goodreads.com nowa słowna skala ocen.

 • nie podobała mi się
 • była w porządku
 • podobała mi się
 • naprawdę mi się podobała
 • była niesamowita
Cykl Żniwa śmierci:
1. Kosiarze 
2. Kosodom


2 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Już któryś raz LC miało awarię i zero informacji. Przez kilka dni dodawałem książki, część się dodało, część nie, krótko mówiąc - wkurzyli mnie o jeden raz za dużo. Zajrzałem na GR i patrzę, a tu dużo sprawniejszy system dodawania nowych książek (wystarczy się minimalnie przyłożyć i nie będzie dubli) i w ogóle lepiej to chodzi. LC jakby postawiło na stronę wizualną serwisu, a GR na funkcjonalność. No i te wrażenia w trakcie wprowadzania nowych książek!!! - Od razu widać, że naszych nowych "gwiazd" nigdzie poza Polską nie daje się wypromować, a za to import do nas idzie pełną parą. Widać też prawdziwą popularność (ilość wydań) różnych autorów w różnych krajach. Ogólnie - nie usuwam się z LC, ale działam już tylko na GR. Polecam :)

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)