Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

wtorek, 24 grudnia 2019

Świąteczne życzenia 2019

I nie zapomnijcie o tych, którzy mogą przemówić ludzkim głosem.

 


Świąteczne życzenia

***
Drodzy czytelnicy naszego bloga. W przededniu Świąt Bożego Narodzenia, w chwili gdy pewnie większość z Was czyni ostatnie przygotowania do Wigilijnej Kolacji, chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Oby zbliżający się okres okazał się czasem, w którym odpoczniecie w gronie najbliższych i nabierzecie sił do dalszej aktywności. Tradycyjnie, życzymy też zdrowia i odrobiny szczęścia, które zawsze się w życiu przydaje. Najlepszego!

Ambrose & Andrew Vysotsky
***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)