Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

wtorek, 31 grudnia 2019

Do Siego Roku!Drodzy czytelnicy naszego bloga!

za kilka godzin rozpocznie się Nowy Rok 2020. Z tej okazji życzymy Wam tradycyjnie udanej zabawy noworocznej, zgodnie z indywidualnymi gustami i oczekiwaniami, a w Nowym Roku szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności a także spełnienia marzeń i tego, by nigdy ich Wam nie zabrakło. No i oczywiście, co dla książkolubów równie ważne jak zdrowie - samych wspaniałych lektur w nieprzebranej obfitości. Do Siego!

Ambrose & Andrew Vysotsky

4 komentarze:

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)