Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

poniedziałek, 10 grudnia 2018

Brzoza ratuje w chorobie Zbigniewa T. NowakaBrzoza ratuje w chorobie

Zbigniew T. Nowak

Wydawnictwo: Aromat Słowa 2018
liczba stron: 128Brzoza ratuje w chorobie Zbigniewa T. Nowaka (nie mylić z bioenergoterapeutą Zbigniewem Nowakiem vel. Zbyszkiem Nowakiem a właściwie Marianem Zbigniewem Nowakiem), autora wielu publikacji z zakresu ziołolecznictwa, wieloletniego współpracownika znanego zielarza ojca Grzegorz Sroki i prof. A. Ożarowskiego, to niewielka książeczka poświęcona leczniczym właściwościom brzozy i hub brzozowych.
Od czasu pojawienia się w Polsce internetu praktycznie nie kupuję książek innych niż ulubione z literatury pięknej lub wybrane pozycje z interesujących mnie dziedzin wiedzy. Opracowanie Nowaka kupiłem jednak wyjątkowo zanim je przeczytałem, gdyż nie było dostępna w mojej bibliotece, a bardzo chciałem się z nim zapoznać. I nie żałuję.

Brzoza ratuje w chorobie to nie tylko pozycja dla miłośników medycyny naturalnej, ale i ciekawa pozycja dla zmagających się z różnymi chorobami, którym medycyna akademicka nie bardzo może pomóc, lub też pomóc w ogóle nie może. Podobnie jak autor, przestrzegam wszystkich przed porzucaniem terapii czy leczenia zaleconego przez lekarzy, ale propozycje postępowania uzupełniającego opisane w książce są bardzo interesujące. Tomik ten może być zaś szczególnie wartościowy dla tych, którym tradycyjna medycyna nie ma niczego do zaoferowania, a takie przypadki też się zdarzają.


Polecam zdecydowanie


Wasz Andrew

Słowna skala ocen:
  1. beznadziejna
  2. bardzo słaba
  3. słaba
  4. może być
  5. przeciętna
  6. dobra
  7. bardzo dobra
  8. rewelacyjna
  9. wybitna
  10. arcydzieło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)