Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

wtorek, 5 września 2017

o trudnym dzieciństwie
Badania podłużne – polegające na obserwowaniu badanej grupy na przestrzeni wielu lat – wykazały, że chociaż wśród dzieci, które doświadczyły przemocy fizycznej, występuje podwyższone ryzyko krzywdzenia własnych dzieci w przyszłości, to jednak ogromna większość osób, które w dzieciństwie były krzywdzone – niemal 70% – nie powtarza okrutnych praktyk swoich rodziców (...). Jeśli prowadzisz terapię osoby, która w dzieciństwie doświadczyła krzywdzenia, albo rodzica dopuszczającego się aktów przemocy wobec swoich dzieci, to ta informacja nie będzie miała dla Ciebie istotnego znaczenia. Jeżeli jednak sformułowane przez Ciebie przewidywania mogą wpłynąć na to, czy jakiś rodzic straci prawo do opieki nad swoim dzieckiem, to bez wątpienia powinieneś wziąć ją pod uwagę. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)