sobota, 24 grudnia 2016

Świąteczne życzenia 2016

Świąteczne życzenia


***

Współczesna (pop)kultura stara się nas przekonać, że Święta to czas wzmożonej konsumpcji oraz gorączkowych zakupów. Szał posiadania i nabywania rozlewa się w naszym społeczeństwie w sposób niekontrolowany, co czyni okres przedświąteczny okresem wyjątkowo gorącym - zgiełk, gwar, tłum i mrowie ludzi męczą i wyczerpują. Jeśli w tym całym rozgardiaszu uda się wam znaleźć jeszcze chwilę na to, by posurfować po bezmiarach Internetu i odwiedzić cenione blogi książkowe, i jeśli traficie także na naszego bloga, to chcielibyśmy Wam, drodzy czytelnicy, złożyć świąteczne życzenia. Oby ta końcówka roku była dla was czasem podsumowań i wypoczynku, a także okresem, kiedy w skupieniu postaracie się zaplanować rok 2017. Życzymy zatem, by wszelkie zamierzenia i plany udało się zrealizować (chociaż w części). Oprócz tego wiele zdrowia (fundamentu) oraz szczęścia i pomyślności (którym warto dopomagać!). Satysfakcjonujących lektur, udanego relaksu oraz cierpliwości! Tego wszystkiego życzmy!

Ambrose & Andrew Vysotsky

***

 

8 komentarzy:

 1. I wzajemnie - życzę Autorom tego bloga - rodzinnych, refleksyjnych świąt - bardziej duchowych niż konsupcyjnych, a w Nowym Roku - wpaniałych lektur i spotkań z ciekawymi ludźmi :) Wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne życzenia. Ja na pewno muszę się zastanowić nad nadchodzącym rokiem, mam nadzieję, że wykrystalizuje się jakiś plan. Spokoju, wytchnienia i refleksji w te Święta życzę Wam :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję. Nawzajem.
  Ten mikołaj robiący do komina to na moim kominie siedzi...
  Bo nie dostałam nic.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet rózgi? Oj, Mikołaj coś nie spisał się w tym roku.

   Usuń
 4. Dużo szczęścia w Nowym Roku - oby był jak najlepszy :)

  OdpowiedzUsuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)