Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

piątek, 3 października 2014

eBuka 2014

Ogłoszenie drobne

 

http://duzeka.pl/news/id_news/5793/ebuke_2014_czas_zaczac
Chciałbym poinformować, że razem z Andrew postanowiliśmy zgłosić nasz wspólny projekt do konkursu "eBuka 2014". Od wczorajszego dnia uruchomiono możliwość głosowania na najlepszy blog książkowy w kategorii "Nagroda Czytelników". Jeśli znalazłby się ktoś, kto postanowiłby oddać swój jakże cenny głos na nasz płód, to będzie nam niezmiernie miło. Aby to zrobić wystarczy wysłać wiadomość na adres e-mail ebuka@duzeka.pl, a w temacie wpisać "Klub A+A". Dzięki z góry i powodzenia dla pozostałych uczestników.


13 komentarzy:

 1. Sprawa się bardzo komplikuje, wszyscy jesteście wspaniali, na kogo ja mam zagłosować?! :) Chciałabym każdego docenić, chyba będę musiała ustanowić własną nagrodę :) Tak to jest, jak się czyta prawie same najlepsze blogi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magiczny słoik prawdę Ci powie :) ?

   Usuń
  2. O, dobre, dobre! Wiedziałam, że jest jeszcze jakieś zastosowanie, na które nie wpadłam :) Dostajecie dodatkową szansę za tę podpowiedź ;)

   Usuń
 2. Ja sobie dawkuję czytanie blogów, dzięki czemu nie mam w kwestii głosowania dylematów :)
  Powodzenia, chłopaki! (Panowie?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak Andrew, ale ja bez problemu mogę być chłopcem (chłopakiem). Dzięki za wsparcie :)

   Usuń
  2. :) Ja też nie mam nic przeciwko temu ;)

   Usuń
 3. Życzę dużo fajnej zabawy i oczywiście trzymam kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Drodzy Panowie, "przespałam" wyniki konkursu, czy nie udało się Wam zdobyć nagrody?
  Oczywiście ja również wysłałam maila pod wskazany adres :) Życzę powodzenia w przyszłości. Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, ale nasz blog nie znalazł uznania w oczach jury i nie dostaliśmy się do grona finalistów. Ale bardzo dziękujemy za wsparcie :)

   Pozdrawiam

   Usuń
 5. Szkoda. Uda się za rok. Też deklaruję pomoc :) Pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)