Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

piątek, 29 listopada 2013

O zaufaniu…zaufanie jest jak dziewictwo; można je stracić tylko raz.

Syreni śpiew Val McDermid


7 komentarzy:

 1. Zgadzam się. Ciężko zaufać mi komuś, kto raz mnie w tym względzie zawiódł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafne to szalenie !
  Ja tak postępuje, jeżeli ktoś raz mnie zawiedzie nie ma wstępu do mojego życia i nie ma sposobu na przebłaganie mnie.
  Pozdrawiam, Andrew : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bądź taka zasadnicza. Jutro już nie jesteś tym człowiekiem, którym byłaś wczoraj. Innych to też dotyczy. Ktoś, kogo kiedyś znałaś, a z kim nie miałaś kontaktu, jest tak naprawdę kimś innym. Jeśli z kimś jesteśmy bliżej, zmian nie zauważamy, ale one się dzieją. I czasami sprawiają, że warto od tej zasady zrobić wyjątek. Jak zresztą od większości ;)

   Usuń
  2. No może zbyt dosadnie napisałam. Po prostu moja cierpliwość i wrażliwość też mają swoją granicę. Kiedy zostanie ona przekroczona potrafię się spakować i pożegnać daną osobę bez słowa wyjaśnienia. Nic na to nie poradzę... jeżeli ktoś mnie rozczarował 100 razy i obiecuje, że już NIGDY tego nie zrobi, wolę na to nie patrzeć. Za bardzo mnie to rani. Jestem strasznie emocjonalna i unikam rozczarowań.

   Usuń
  3. Nie mówiłem, żeby zmieniać swe postępowanie. Jest chyba bardzo rozsądne. Tylko CZASAMI warto zrobić WYJĄTEK. Jeśli ktoś naprawdę na to zasłuży, a to się zdarza bardzo, bardzo rzadko niestety. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
  4. Weź Pan lepiej udział w konkursie. Czekam na Twoją pracę z niecierpliwością
   http://niecodziennikhumanistyczny.blogspot.com

   Usuń
  5. Dzięki za info. Wygląda interesująco :) Może będę miał natchnienie ;)

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)