Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

niedziela, 23 czerwca 2013

Nieuchronność demokracjiJeśli Ty nie chcesz przyjść do demokracji
Demokracja przyjdzie do Ciebie :)

10 komentarzy:

 1. Definicja demokracji a demokracja, którą mamy współcześnie to dwie różne sprawy... Wiem, że rządzą wybrani przez nas ludzie, ale patrząc na ich sprawowani rządów to się zastanawiam, czy nie przydałoby się zorganizować jakiegoś powstania, bo to co się dzieje to masakra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przeciw komu byłoby wymierzone to powstanie? Powstać przeciwko sobie samemu? Ciekawy eksperyment :)

   Usuń
 2. Jedynie słuszny ustrój, w imię którego można mordować miliony, tłumacząc, że to wszystko dla ich dobra :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powstania przeciwko tej "demokracji", którą kreują masy rządzące :) ludziom jest ona narzucona, co nawet przedstawia zdjęcie w Twojej notce ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda, ale z drugiej strony, czy kiedykolwiek w historii było inaczej?

   Usuń
 4. A kto powiedział, że nie czas w końcu coś zmienić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nie drogą rewolucji. Każda reorganizacja, nawet udana, powoduje początkowo tym większe pogorszenie sytuacji, im większy jest jej zakres. Pomijając koszty bezpośrednie. Wobec powyższego jestem raczej zwolennikiem ewolucji niż rewolucji :)

   Usuń
 5. Ustrój, jak każdy inny. Powinien byc najpierw wypróbowany na szczurach.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. One są dużo bardziej odporne od nas :) I może nawet mądrzejsze ;)

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)