Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

czwartek, 24 grudnia 2020

Świąteczne życzenia 2020

 


Świąteczne życzenia

***
Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki naszego bloga. Cieszymy się, że kolejny rok jesteście z nami, dlatego na wstępie pragniemy podziękować Wam za Waszą obecność. To naprawdę miłe, kiedy możemy wejść z Wami w interakcję, wymieniając się przemyśleniami i refleksjami na temat naszych lektur, czy w kwestiach bardziej uniwersalnych zagadnień. Stąd raz jeszcze dziękujemy! 
 
Przechodząc natomiast do meritum, tak jak co roku, chcemy złożyć Wam najserdeczniejsze Życzenia Świąteczne. Dla wielu z nas Boże Narodzenie będzie w tym roku wyglądać inaczej niż dotychczas, ale być może ta nietypowa oprawa pozwoli nam bardziej się wyciszyć i pojąć to, co na co dzień nam umyka, tzn., że mamy tylko jedno życie i warto doświadczać go świadomie i odpowiedzialnie. Zwolnijmy zatem i doceńmy to, co mamy – zdrowie, rodzinę, przyjaciół, pasję czy pracę, która sprawia nam przyjemność. Bo szczęście i radość warto odnajdywać także w tym, co na pozór prozaiczne czy oczywiste. I nie przedłużając, życzymy zdrowia (ten mijający rok pokazał jak potrafi być ono kruche), wszelkiej pomyślności (odrobina szczęścia jeszcze nikomu nie zaszkodziła) oraz spełnienia najskrytszych marzeń (warto przy tym pamiętać, że dobrze jest uczynić choćby pierwszy krok w kierunku ich realizacji). Niech się Wam darzy! 
 
Ambrose & Andrew Vysotsky
***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)