Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

wtorek, 20 marca 2018

Łańcuszek pytań, czyli Tajemnica Dallas Wołoszańskiego
Tajemnica Dallas

Bogusław Wołoszański

audycja Radia Zet
czas trwania: 23”57’Każdy z nas kojarzy hasło „zamach na Kennedy’ego”. Większość też pewnie wie, że tak naprawdę nie wyjaśniono przekonująco kto i dlaczego tego zamachu dokonał. Dlaczego jednak do dziś ten temat jest gorący w pełni znaczenia tego słowa, to już dla większości sprawa mocno niejasna. Było przecież w historii niewyjaśnionych spraw wiele, więc z jakiej przyczyny ten epizod z roku 1963, z 22 listopada, wciąż przykuwa uwagę ludzi, począwszy od poważnych badaczy aż po kompletnie odjechanych oszołomów?
Słuchowisko Radia Zet i Bogusława Wołoszańskiego Tajemnica Dallas jest bardzo interesującym wprowadzeniem do tego wciąż budzącego emocje tematu. Na szczęście nie jest to próba podania odpowiedzi na pytania, a właśnie ukazanie łańcuszka intrygujących zagadek, jakie się nasuwają w trakcie poznawania tematu. Pytań, które rodzą następne pytania... Każdy, kto interesuje się historią i polityką, lub po prostu lubi wiedzieć różne rzeczy, nawet jeśli już zgłębiał okoliczności zamachu na 35 prezydenta USA, powinien tego materiału wysłuchać. Dodatkowym atutem jest bardzo pozytywny gest – autor udostępnił na swej stronie wspomniany materiał za darmo, zarówno w wersji audio jak i PDF. Brawo!

Gorąco polecam

Wasz Andrew


Słowna skala ocen:
  1. beznadziejna
  2. bardzo słaba
  3. słaba
  4. może być
  5. przeciętna
  6. dobra
  7. bardzo dobra
  8. rewelacyjna
  9. wybitna
  10. arcydzieło

2 komentarze:

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)