Wolna i niezawisła Ukraina jest jedynym prawdziwym gwarantem niepodległości Polski. Jeśli upadnie Ukraina, kwestią czasu będzie upadek Polski.

wtorek, 5 stycznia 2016

Konkurs na recenzję

W Nowym Roku 2016 ogłaszamy pierwszy na naszym blogu konkurs. Pula nagród to:


Nauczyciel Sztuki (książka czytana, stan db/bdb)
Za ciosem (książka czytana, stan db/bdb, pieczątka serwisu ofiarodawcy wewnątrz)
Czas hieny (książka nie czytana, stan bdb)

Co zrobić by wygrać?

Przesłać mailem na oba adresy:
vysotsky.andrew małpa gmail.com i p.sopel88 małpa gmail.com

niepublikowaną dotąd recenzję dowolnej książki (forma i długość dowolna) i oczekiwać na ogłoszenie zwycięzców. Termin nadsyłania tekstów do 22 stycznia 2016.

Szczegóły w regulaminie:

Regulamin
1. Wysłanie recenzji jest równoważne z akceptacją niniejszego regulaminu i oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do przesłanego tekstu oraz zgody na opublikowanie wyróżnionych utworów na niniejszym blogu.
2. Autor zobowiązuje się nie publikować nadesłanego tekstu w inny sposób do czasu rozstrzygnięcia tej edycji konkursu.

3. Po wstępnym rozstrzygnięciu organizatorzy skontaktują się z laureatami w celu ustalenia sposobu, w jaki wyróżnione prace mają być podpisane podczas publikacji na niniejszym blogu oraz adresu do wysyłki nagród.
4. Wysyłka realizowana jest listem poleconym Poczty Polskiej.
5. W przypadku braku odpowiedzi na e-mail od organizatorów, wybrany zostanie inny zwycięzca i jemu zostanie przyznana nagroda.
6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyróżnienia dowolnej liczby zwycięzców, nie większej niż liczba nagród oraz pozostawienia konkursu bez rozstrzygnięcia, gdyby nie nadesłano żadnej pracy na wystarczająco wysokim poziomie.
7. Prace, które nie zostały nagrodzone, nie będą publikowane na niniejszym blogu.
8. Po rozstrzygnięciu konkursu wszyscy autorzy mogą opublikować swe teksty we własnym zakresie.
9. Decyzje organizatorów są ostateczne i nie podlegają dyskusji.Ambrose & Andrew VysotskyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)