czwartek, 27 sierpnia 2015

Żyj szybko, umieraj młodo....Jeśli żyjesz szybko i umierasz młodo, twoje zwłoki prawie na pewno nie będą dobrze wyglądać, wbrew temu, co mogłeś słyszeć.

2 komentarze:

  1. Znacznie lepszym wyjście byłoby "Żyć szybko i nie umierać nigdy"... Problem w tym, że czas mimo iż jest pojęciem względnym to bardzo brutalnie się z nami obchodzi...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :) Niestety, z samej teorii wynika, że nie ma życia bez śmierci. Przynajmniej życia w naszym rozumieniu. A co do tej brutalności... Ja tego tak nie widzę. Cóż warte by było życie, gdyby śmierć nie mogła nadejść w każdej chwili? ;)

      Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)