sobota, 30 grudnia 2017

Nie strzelaj! - bądź Człowiekiem w Sylwestra!

 Nie bądź rozwydrzonym dzieckiem, którym rządzą infantylne kaprysy - bądź odpowiedzialnym, szanującym nie tylko swoje zachcianki Człowiekiem.

3 komentarze:

 1. Popieram. Nie to, żebym jakoś specjalnie ganił fajerwerki, ale można to robić z głową i w wyznaczonych miejscach, np parkach, a nie na osiedlach w każdym możliwym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak sobie pomyślę, że zgodnie z prawem na przykład mój sąsiad mógłby przez cały dzień na cały regulator puszczać tureckie melodie ludowe, to dochodzę do wniosku, że warto się powstrzymywać od pewnych dozwolonych rzeczy tylko dlatego, że komuś mogą przeszkadzać. Dlatego nie strzelam, choć mój pies akurat się nie boi.

   Usuń
 2. Ja też nie strzelam już, kiedyś nie zdawałam sobie sprawy ze stresu, który, delikatnie mówiąc, odczuwają zwierzęta. Gdzieś za moim płotem mieszkają sarny, w odległości 50-100 metrów mają swoje miejsce i zastanawiałam się co się z nimi działo w Sylwestra.
  Mój pies też nie zwraca uwagi na fajerwerki, ale jest wtedy w domu, co innego gdyby mu nad głową strzelało.

  OdpowiedzUsuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)