sobota, 23 marca 2013

Samokrytyka

"To, że na dziesięć lat porzuciłem pisanie, było chyba jednym z najszczęśliwszych zdarzeń w moim życiu. Przypuszczam, że część krytyków dodałaby, że było to również jedno z najszczęśliwszych zdarzeń dla czytelników."

Charles Bukowski Kobiety

6 komentarzy:

 1. To się nazywa mieć zdrowy dystans do siebie...:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdrowy to faktycznie był. Inni, którzy tyle spożywają, nie dożyli tylu lat co on. Może ten dystans mu pomagał i brak stresu równoważył inne niezdrowe aspekty jego życia? :)

   Usuń
 2. Ja po pewnym okresie niepisania zacząłem na nowo tworzyć. Tym razem przygotowuję tomik opowiadań (ukaże się w granicach listopada) oraz powieść, wydanie planujemy na grudzień. Tym razem pisze na rynek amerykański. Warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji.

  OdpowiedzUsuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)