czwartek, 15 maja 2014

Z ust wyjęteIm dłużej żył, tym lepiej zdawał sobie sprawę, że nic nie jest proste, a prawie nic nie jest prawdą.

 (z przemyśleń Tyriona)

4 komentarze:

 1. Ech, Tyrion, Tyrion. Bez niego ta książka nie byłaby TĄ książką. A spójrz tylko, co ostatnio znalazłam:
  http://www.empik.com/aforyzmy-i-madrosci-tyriona-lannistera-martin-george-r-r,p1082371888,ksiazka-p?gclid=CIOQreeGq74CFYsfwwod85QAiA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Ciekawe. Może poszukam, gdy już przeczytam cały cykl.

   Usuń
 2. To właśnie z tego powodu nie należy zbyt dużo myśleć i analizować, życie staje się coraz trudniejsze, podjecie każdej decyzji zajmuje więcej czasu i człowiek nigdy nie wie, czy dobrze zrobił. Należy więc wyłączyć mózg, znieczulić zmysły i nie zastanawiać się zbyt dużo.

  P.S. Idziecie na wybory?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja myślę, że lepiej wcześniej rozważyć „kilka ruchów naprzód”. Gdy przychodzi czas na podjęcie decyzji nie trzeba tracić czasu na zastanawianie się.

   Co do wyborów, to może przez weekend skrobnę kilka słów o tym, więc nie będę palił tematu :)

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)