czwartek, 29 października 2015

Definicja klechyPrawdziwa perełka, niczym hasło z krzyżówki z przymrużeniem oka:

...klecha to niewiasta honoris causa.

Morfina Szczepan Twardoch

4 komentarze:

 1. Ambrose Bierce, Devil's Dictionary: CHURCH, n. A place where the parson worships God and the women worship the parson.

  OdpowiedzUsuń
 2. Męski szowinizm ma się nieźle. Widzę również, że Nieokiełzany Ambroży wiecznie żywy. Dlaczego akurat diakon, nawet nie pytam. Ani, co właściwie znaczy owa niewiasta dla zaszczytu. Byłożby to odległe echo powiedzenia Ksiądz i niewiasta z jednego są ciasta? Oraz chodziłoby o to, że chłop niby, a nosi sukienkę? Jeśli tak, uprzejmie dziękuje za dzisiejszą perłę i przyznaję, iż milszy od niej jest mi każdy wieprz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co się tak nadymać? ;) Każdy ma prawo do swego gustu. Jak widać mam polityczną poprawność w d...użym poważaniu :)

   A tak na poważnie. Wywyższanie pereł ponad wieprze jest bardzo seksistowskie. Główna wartość pereł, to upiększanie żywych lalek, gdy natomiast wieprze... Kto nie zna smaku Köttbullarów, że o innych delicjach nie wspomnę, niech żałuje :)

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)