środa, 18 czerwca 2014

O komórkach
Telefonia komórkowa dała państwu możliwość inwigilacji rozmów, korespondencji i poglądów wszystkich obywateli. Nowy wspaniały świat Aldousa Huxleya stał się faktem.

2 komentarze:

  1. Ale najlepsze jest to, że dzisiaj większość osobników nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez tego urządzenia. Podobnie jest zresztą z portalami społecznościowymi - to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat życia prywatnego, zawodowego danej osoby :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tu właśnie widać, iż większość jest w stanie przystać na wszystko, jeśli tylko się ją odpowiednio zmanipuluje. Niestety, w tym świetle istota demokracji, czyli władza większości, wydaje się ryzykowną koncepcją.

      Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)